Kaş Gece Hayatı

Kaş, müzik severler için eklektik bir destinasyon olarak tanınmaktadır. Birkaç canlı müzik mekanına ve dolambaçlı eski şehir sokaklarında çok sayıda büyüleyici bar ve kulüplere sahiptir. Kaş’taki bar ve kulüplerde canlı müzik geceleri ve DJ performansları oldukça popülerdir. Yazın en yoğun olduğu dönemlerde rezervasyon gerektirebilir. Kaş’ta ayrıca Akdeniz’in muhteşem manzarası eşliğinde gün batımı kokteylleri sunan daha sakin bir atmosfere sahip birçok bar bulunmaktadır.

 

Gece hayatındaki zevkiniz ne olursa olsun Kaş size de hitap ediyor.

Eşsiz Jazz Mekanları

Rock, caz, pop müzik, dönem müziği (80’ler, 90’lar vb.) gibi birçok müzik türüne ev sahipliği yapan bu mekanlarda güzel bir gece geçirebilirsiniz. Kaş, eşsiz manzara noktaları ile unutulmaz bir yerdir.

Yunan Tavernaları

Rum meyhaneleri, Kaş’a gelenlerin mutlaka gitmesi gereken yerlerden biridir. Yunan geleneğine göre hizmet verilen ve Yunan taverna menüsüne sahip bu mekanlar sayesinde güzel bir gece geçireceksiniz.

Rahat Barlar

Yorucu bir günün ardından keyifli bir atmosferde gevşemeye ne dersiniz? Kaş’ın en popüler pub ve barlarında geceye harika canlı müzikler eşliğinde başlamanızı öneririz.

Gece Kulüpleri

Kaş’ta gece hayatı tüm yıl boyunca. Yılın herhangi bir zamanında kulüplerde eğlenirken Kaş’ın tüm güzelliğine karşı harika vakit geçirebilirsiniz. Erken gitmenizi veya en azından gitmeden önce rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Renkli Kaş Sokakları

Gece gürültülü bir barda mahsur kalmak istemiyorsanız Kaş’ın sessiz sokakları bir alternatif. Sevdiklerinizi alıp Kaş’ın huzurlu sokaklarında yürüyüş yapabilirsiniz. Ya da hediyelik eşya dükkanlarından bir şeyler satın alabilirsiniz.

Kahve Dükkanları

Kaş’ta gece eğlence mekanlarının yanı sıra tüm gece açık olan kahveciler size farklı bir atmosfer ve iyi bir hizmet sunuyor. Bar ya da diğer mekanlarda vakit geçirmek istemiyorsanız kafelerdeki yiyecek ve atıştırmalıkları deneyebilirsiniz.